gorilla_banner
 
 


S.A.W. (Trec nutrition)
Didesnis vaizdas

Kaina: 4.34 Euro
S.A.W. (Trec nutrition)  30 kaps.
4.34 Euro
Laikinai neturime!

S.A.W. (Trec nutrition)

Talpa: 30 kaps.

S.A.W. - tai idealiai sukoncentruota formulė, skirta profesionalams prieš treniruotę. Produktas turi labai stiprų anabolinį poveikį, todėl gali drastiškai didinti treniruojamųjų raumenų darbingumą. S.A.W. suaktyvina visų medžiagų cirkuliaciją raumenyse, tuo pačiu sužadindamas didelį stimulą jų augimui. Unikalus Beta Alanino ir aktyviųjų neurotransmiserių kompleksas gali ženkliai pagerinti ištvermę ir koncentraciją. Taip padidėja organizmo energinės savybės. Produktas gali jus apsaugoti nuo ankstyvo pervargimo ir per greito pieno rūgšties išsiskyrimo. Šie faktoriai neįtakos jūsų stiprios ir kokybiškos treniruotės. S.A.W. pagerina jėgos ir raumenų masės augimą, taip pat pagerina ištvermę sunkių ir ilgų treniruočių metu.
Super Pump Vasodilators
Tai unikalus ir stipriai veikiantis azoto oksido priedų kompleksas. Jų veiksmingumas jau seniai įrodytas moksliškai. Reikalingi Alfa-ketogliuterato ir L-arginino malato subalansuoti kiekiai, sujungti su citrulino malatu, duoda organizme greitą NO sintezę. Tam, kad galima būtų išnaudoti šių komponentų veiksmingumą maksimaliai, į šį derinį įeina ViNitrox - patentuotas obuolių ir vynuogių ekstraktas.
Jo sudėtyje yra natūralūs augaliniai polifenoliai, aktyvuojantys enzimą, kuris atsako už azoto oksido gamybą organizme, dėka to, jo gamyba tik padidėja, atsiranda daugiau NO ir kur kas ilgiau išlieka jo aktyvumas. Jo veiksmingumą pajausite dar prieš treniruotę, o jos metu poveikis išlieka ilgesnis nei kitų, panašaus poveikio, produktų. Visos treniruotės metu, raumenyse išlieka didesnė kraujo apytaka ir jaučiamas didesnis darbingumas.
Anabolic Energy Maximizer
Tai specialus komponentų derinys, kuris palaiko energiją sunkių ir ilgų treniruočių metu. Didesnis Beta-Alanino kiekis apsaugo raumenis nuo išankstinio pervargimo ir ryškiai sumažina pieno rūgščių išsiskyrimo lygį, o iš jo atsirandantis karnozinas, veikia kaip natūralus buferis, kuris padeda ląstelėse išlaikyti metabolinius procesus, tam, kad užtikrinti jų darbingumą. Ši energetinė matrica palaiko gerą neurostimuliatorių aktyvumą, o veikliosios medžiagos reguliuoja nervinę įtampą ir pagerina koncentraciją, kas leidžia smegenims geriau kontroliuoti raumenų darbą. Taurinas ir L-Tirozinas - tai neurotransmiserių prekursoriai, kurie akytvuoja nervinius impulsus ir atitolina nuovaragio užgimimą. Kofeinas didina metabolizmą ir aktyvuoja centrinės nervų sistemos veiklą. Tai stimuliuoja organizmą aktyvesniam darbui ir papildomai priduoda energijos, o Naringino dėka, šis pojūtis išlieka ilgiau.
Workout Creatine Surge
Sunkių treniruočių metu, raumenų ląstelėse, atsiranda griaunantis ir augantis metabolizmo apykaitos procesas. Tam, kad raumenys būtų aktyvūs ilgą laiką ir neprarastų energijos, reikalingi dideli ATP (Adenozitrifosfato) kiekiai. O kad užtikrinti tokį didelį ir nepertraukiamą "degalų" padavimą į raumenų ląsteles - tiesiog būtinas kreatinas. S.A.W. sudėtyje yra sinerginė kreatinų formulė - monohidratas, malatas ir etilo esteris. Sujungus šias tris skirtingas formas, iškart optimizuojamas jų pernešimas ir pasisavinimas. Raumenys labiau prisotinami kreatinu, o ATP atsargos yra greičiau atstatomos, kas tiesiogiai padeda didinti treniruočių apkrovų lygį.


S.A.W.
Sudėtis 1 porcijoje (4 kaps):

SUPER Pump Vasodilator 2080 mg
Arginino alfa-ketogluteratas(AAKG), Citrulino malatas, Di-Arginino malatas,
ViNitrox: Vynuogių (Vitis Vinifera) ir obuolių (malus Pumila) ekstraktai.
ANABOLIC Energy Maximizer 1351 mg
Beta Alaninas, L-Tirozinas, Taurinas,
Greipfruto ekstraktas (Citrus Paradisi)[98% Naringino]
Bevandenis Kofeinas 100 mg
WORKOUT Creatine Surge 1250 mg
Kreatino monohidratas, Tri Kreatino malatas, Kreatino Etilo Esteris.
Rekomenduojamas vartojimas: viena porciją (4 kapsules) užgerkite 300 ml vandens. Priklausomai nuo reikiamo energijos ir intensyvumo kiekio galite vartoti 1-3 porcijas. Produktą vartokite 30 min. iki treniruotės.
Dėmesio! Produktas turi stiprų energinį poveikį, nevartokite prieš miegą.Gamintojas: ( Trec nutrition )


Užduoti klausimą susijusį su šiuo produktuKlientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šią prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Su šia preke taip pat pirko:

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 36 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 226134

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter