gorilla_banner
 
 
Maisto papildai arrow Pagal Paskirtį arrow Jėgai - energijai arrow Pure Creatine Monohydrate (MEX)


Pure Creatine  Monohydrate (MEX)
Didesnis vaizdas

Kaina: 21.72 Euro
Pure Creatine Monohydrate (MEX)  454 g.
21.72 Euro

Pure Creatine Monohydrate (MEX)

Talpa: 454 g.

MEX PURE CREATINE yra farmacinės kokybės, patikrinto grynumo ir veiksmingumo produktas!

Kas yra kreatino monohidratas?

Kreatino monohidratas yra populiariausias ir efektyviausias kultūrizmo maisto papildas, kuris gali padėti greičiau vystyti raumenis ir didinti jėgą. MEX PURE CREATINE yra ulra-mikronizuotas, kad būtų geriau įsisavinamas, nesukeltų pūtimo ir skrandžio spazmų; jis yra HPLC sertifikuotas 100% grynas, patentuotas CREAPURE logotipu, tokiu būdu užtikrinama, kad gausite geriausią kreatiną ir rezultatus.
 

creapure_4c_300

Daug kompanijų mažina kainas siūlydamos prastesnės kokybės kreatiną. MEX naudoja tik farmacinės kokybės CREAPURE prekinio ženklo kreatiną, nenaudoja jokių priedų ir užpildų ir nemaišo su pigiu kreatinu, kad sumažintų kainą. MEX garantuoja, kad turėsite rezultatus, kurių tikitės!

MEX PURE CREATINE gali padėti:

  • Didinti raumenų apimtis, jėgą ir tvirtumą
  • Didinti ištvermę ir fizinį pajėgumą
  • Greičiau atstatyti ATP jėgos padidinimui
  • Maksimaliai padidinti energijos gamybą
  • Apsisaugoti nuo pieno rūgšties susidarymo užėjimų skaičiaus padidinimui ir intensyvesnėms treniruotėms
  • Išvengti skrandžio dirginimo ir spazmų

Kreatinas gali padėti padidinti raumenų tvirtumą bei ištvermę ir šiai dienai yra vienas iš labiausiai ištirtų ir svarbių sporto papildų. Jis tapo būtinybe sportininkams, norintiems padidinti treniruotės intensyvumą, kol kovoja su nuovargiu. Tyrimai parodė, kad papildymas kreatinu gali padidinti raumenų apimtį, tvirtumą ir ištvermę, taip pat fizinį pajėgumą ir pagreitinti raumenų atsistatymą. Raumenų prisotinimas kreatinu gali pagerinti organizmo gebėjimą greitai atstatyti ATP, kuris didintų raumenų energiją ir atitolintų nuovargį. Tyrimai rodo, kad treniruotės metu vartojantys kreatiną kultūrizmo atstovai gali greičiau padidinti liesą raumenų masę ir jų tvirtumą.

Taip pat kreatinas gali padėti pagreitinti atsistatymą tarp užėjimų ir padidinti didelių apimčių fizinių krūvių toleravimą. Tai susiję su organizmo gebėjimu gaminti adenozin trifosfatą (ATP). ATP yra mišinys, kurį susitraukinėdami raumenys naudoja kaip kurą. ATP atiduoda energiją išlaisvindamas vieną iš savo fosfatų molekulių (jis turi tris fosfatų molekules). Po šios molekulės išlaisvinimo jis tampa ADP (adenozin difosfatu) kadangi turi tik dvi molekules. Problema tokia, kad po 10 sekundžių sutraukimų ATP kuras baigiasi ir tam, kad raumuo toliau susitraukinėtų turi prasidėti glikolizė (angliavandenio glikogeno deginimas). Viskas yra gerai, išskyrus tą faktą, kad pradeda gamintis šalutinis šio mechanizmo produktas – pieno rūgštis. Pieno rūgštis yra deginimo pojūčio raumenyse priežastis užėjimo pabaigoje. Kai pagaminama per daug pieno rūgšties, raumenys nebesusitraukinėja, priversdami nutraukti pratimo atlikimą. Tačiau, vartojant kreatiną, galima pailginti ATP sistemos 10 sekundžių limitą, kadangi kreatinas tiekia ADP trūkstamą fosfato molekulę (atsiminkite, kad kreatinas yra saugomas raumenyse kaip kreatino fosfatas). Patobulinę organizmo gebėjimą atstatyti ATP, galėsite ilgiau ir sunkiau treniruotis, sumažinsite pieno rūgšties gamybą, taip pat galėsite daryti daugiau užėjimų ir sumažinsite nuovargį. Didesnė treniruočių apimtis, tvirtumas ir atsistatymas reiškia geriau išvystytus raumenis.

Kreatinas gali padėti stimuliuoti baltymų sintezę (gamybą): buvo pademonstruota, kad kreatinas gali pagreitinti raumenų vystymąsi stimuliuodamas baltymų sintezę dviem būdais. Pirma iš padidintos darbo apimties dėl jo energiją atstatančio veikimo. Antra – kuo daugiau kreatino fosfato (CP) saugoma raumenyse, tuo daugiau vandens pritraukiama į raumenis, dėl ko jie tampa pilnesni ir stipresni. Su CP ir vandens kiekiu didėja tūris, raumens ląstelė padidėja, ji  tampa „super sudrėkinta“. Padidėjęs raumuo padeda inicijuoti baltymų gamybą, sumažindamas baltymų irimą ir padidindamas glikogeno gamybą. (Haussinger 1996; 1996). Jeigu raumuo teisingai treniruojamas, šis procesas gali paspartinti jo teigiamą vystymąsi. Raumens „užpumpavimas“ vartojant kreatiną paprastai būna intensyvesnis, o tai yra ląstelių tūrio padidėjimo rezultatas.

Kaip vartoti MEX PURE CREATINE?

Kreatino vartojimas turėtų būti padalintas į 3 fazes, užkrovimo, palaikymo ir išvalymo.

Užkrovimo fazė: dauguma gamintojų ir sveikatos praktikų rekomenduoja užkrovimą daryti 5-ias dienas. Užkrovimo metu per dieną turėtų būtį suvartojama apie 20-30 gramų kreatino. Arba galima šią porciją suskaičiuoti ir kitaip – priklausomai nuo kūno svorio (reikėtų vartoti apie 0,3 gramo kreatino/1 kilogramui kūno svorio). Šis kiekis turėtų būti paskirstytas į 3 - 4 dienos porcijas.

Užkrovimo fazės metu labai svarbu valgyti daug angliavandenių, kadangi tai padės panaudoti didžiąją dalį suvartoto kreatino, kitaip daug kreatino liks tiesiog nepanaudota ir bus pašalinta iš organizmo su išmatomis ir šlapimu.

Jei ruošiatės varžyboms, kreatiną turėtumėte pradėti vartoti kelias savaites prieš jas.

Palaikymo fazė: Po pradinės užrovimo fazės prasideda palaikymo fazė. Rekomenduojamas palaikymo kiekis 5-10 gramų kreatino raumenų prisotinimo palaikymui. Palaikymo kiekis reikalingas tik per visą dieną suirusiam kreatinui pakeisti.

Dauguma medikų rekomenduoja palaikymo fazę ne ilgesnę, kaip 2 mėnesiai. Po to reikėtų padaryti 2-jų mėnesių pertrauką.

Išvalymo fazė: Kai baigiasi užkrovimo ir palaikymo fazės, rekomenduojama išvalymo fazė.  Išvalymo fazė rekomenduojama tam, kad organizmas galėtų atsistatyti nuo nenormaliai aukšto kreatino lygio, dažnai susijusio su kreatino vartojimu. Dauguma praktikuojančių sportininkų rekomenduoja mažiausiai 1 mėnesio išvalymo fazę. MEX rekomenduoja 2 mėnesius.

Ar tikrai reikalinga užkrovimo fazė?

Užkrovimo fazė nėra būtina. Galite mėgautis kreatino teikiamais privalumais pradėdami nuo palaikymo fazės, praleisdami užkrovimo fazę. Bet jei norite raumenis vystyti greitai, tada rekomenduojame užkrovimo fazę. Užkrovimo fazė padeda raumenis greičiau prisotinti kreatinu. Rezultatus, kuriuos be užkrovimo pasieksite per 4 savaites, užkrovimo fazės pagalba pasieksite per 2 savaites. Jei nėra reikalo greitai vystyti raumenis, rekomenduosime praleisti užkrovimą ir pradėti nuo palaikymo fazės.

MAISTO PRODUKTAS SPORTUOJANTIEMS

MILTELIAI

82 PORCIJOS

Vienas kaušelis: 5,5 g.

Grynasis kiekis: 454 g.

Rekomenduojama paros norma: 4 kaušeliai (22 g).

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas; Unsu-Lean įsisavinimo mišinys (gliukomananas; cinamonų ekstraktas; R-alfalipoinė rūgštis); tirštiklis - konjac gliukomananas.

100 g. 4 kaušeliuose
Energinė vertė 0kJ/0kcal 0kJ/0kcal
Riebalai 0 g 0 g
Iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
Angliavandeniai 0 g 0 g
Iš jų cukrų 0 g 0 g
Baltymai 0 g 0 g
Druska 0 g 0 g
100 g. 4 kaušeliuose
Kreatino monohidratas 90,9 g 20 g
Gamma-R™ įsisavinimo mišinys 9,1 g 2000 mg

Vartojimas: pirmas 5 dienas (užkrovimo fazė) sumaišyti 1 porciją (5,5 g/1 kauš.) 250 ml vandens ir vartoti 4 kartus per dieną. Po 5 dienų (palaikymo fazė) sumaišyti 1 porciją (5,5 g/1 kauš.) 250 ml vandens ir vartoti 1-2 kartus per dieną.

Įspėjimai: nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims ir asmenims iki 18 metų prieš vartojant pasikonsultuoti su mitybos specialistu. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Alergenai: pagaminta įranga, perdirbančia produktus, kurių sudėtyje yra pieno, kiaušinių ir sojos.

Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, 13-24ºC temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Gamintojas: ( MEX nutrition )


Užduoti klausimą susijusį su šiuo produktuKlientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šią prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Su šia preke taip pat pirko:

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 30 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 231812

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter