gorilla_banner
 
 


Mass Core (FA)
Didesnis vaizdas

Kaina: 71.58 Euro
95.58 Euro

Jūs sutaupote: 24.00 Euro
Mass Core (FA)  7kg.
95.58 Euro  71.58 Euro

Mass Core (FA)

Talpa: 7 kg.

7 KG PUIKAUS GAINERIO

+Carbelac® (išrūgų baltymų koncentratas)

+Isolac® (išrūgų baltymų izoliatas)

+OptipepTM (hidrolizuoti išrūgų baltymai)

+PeptoPro® (hidrolizuotas kazeinas)

+Vitargo® (kukurūzų krakmolas)

MassCore iš Core® linijos yra novatoriškas, efektyvus ir pasiteisinęs aukščiausios kokybės maisto papildas raumenų masei didinti, rekomenduojamas jėgos ir ištvermės sporto šakų sportininkams.

MassCore yra aukščiausio lygio baltymų ir angliavandenių mišinys, kuris puikiai patenkina organizmo poreikius po intensyvios treniruotės.

MassCore – tai išbaigtas, sudarytas iš kelių mišinių, maisto papildas, tiekiantis organizmui visas medžiagas, reikalingas greitam atsistatymui ir raumenų vystymuisi. Ir visiškai nesvarbu kokio intensyvumo treniruotės. MassCore puikiai tinka ir megėjams, ir profesionaliems sportininkams.

Kiekviena MassCore porcija tiekia organizmui 40 g. aukščiausios kokybės baltymų ir gali padėti didinti ir išlaikyti raumenų masę, di ir tripeptidus bei laisvąsias amino rūgštis, išsiskiriančias iš hidrolizuotų išrūgų baltymų (Optipep™), hidrolizuoto kazeino (PeptoPro®) ir išrūgų baltymų izoliato (Isolac®). MassCore taip pat tiekia 136 g angliavandenių (paprastų ir sudėtinių angliavandenių mišinį bei Vitargo®), kurie yra pirminis dirbančių raumenų energijos šaltinis ir gali padėti apsaugoti raumenų baltymus nuo panaudojimo energijai gaminti.

carbelac
Carbelac® – išrūgų baltymų koncentratas (WPC). Universaliausias iš baltymų, todėl jis taip pat yra MassCore sudėtyje, kadangi įsisavinimo laikas ir trukmė yra svarbu. Šio baltymo virškinimas prasideda maždaug 30 minučių po suvartojimo ir trunka apie 2-3 valandas. Tai pagrindinė statybinė medžiaga raumenims MassCore baltymų mišinyje. Ilgesnis virškinimo laikas padeda ilgiau apsaugo organizmą nuo katabolizmo (raumens baltymų irimo).


Isolac® – išrūgų baltymų izoliatas (WPI), išrūgų baltymai, kurie praeina mikrofiltracijos ir ultrafiltracijos procesus. 100-te gramų yra 90 g grynų baltymų ir nėra nei angliavandenių, nei riebalų. Kartu su Optipep™  gali pagerinti insulino išsiskyrimą. Išrūgų baltymų izoliatą, kaip ir hidrolizatą, dėl jo greito įsisavinimo geriausia vartoti iš ryto atsikėlus ir iš karto po treniruotės. Baltymų izoliatas ir hidrolizatas gerai veikia kartu, nes hidrolizatas įsisavinamas truputį greičiau negu izoliatas, taigi amino rūgštys ilgiau išlieka kraujyje. Dėl gero įsisavinimo ir įtakos insulino išsiskyrimui, organizmas gali baltymų hidrolizatą ir izoliatą transformuoti į raumenų glikogeną. Tai gali nutikti, kai po treniruotės glikogeno atsargos nepapildomos angliavandeniais. Taip dažniausiai nutinka po treniruotės, kad organizmas galėtų atstatyti reikalingą energijos resursą nenaudodamas angliavandenių. Bet tai nėra gerai sportininkams, norintiems padidinti liesą raumenų masę, nes dalis suvirškintų baltymų panaudojama raumenų glikogeno atstatymui. Štai kodėl MassCore sudėtyje yra pieno baltymų izoliato (MPI) ir išrūgų baltymų koncentrato (WPC), kurie gali būti geriausias šios problemos sprendimas.

optipep
Optipep™ – suskaidytas išrūgų baltymų concentratas (WPH). Sudėtyje yra di ir tri peptidų iš 85%  grynumo išrūgų baltymų. Dėl hidrolizacijos proceso, baltymų nebereikia „skaidyti“ į laisvąsias amino rūgštis, kas sutrumpina laiką, kurį produktas išlieka žarnyne. 100 g WPH yra apie 20 g šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA). Moksliniai tyrimai parodė, kad Optipep™  labai greitai įsisavinamas (amino rūgštys patenka į kraują per 10 minučių nuo suvartojimo) ir gali padėti paspartinti insulino išsiskyrimą, kas leistų greičiau transportuoti aktyvias medžiagas. Insulino lygis tris valandas po suvartojimo gali būti iki 43% aukštesnis, palyginus su normaliu išrūgų baltymu, todėl būtų paspartinamas hidrolizato ir kitų aktyvių medžiagų, gaunamų tuo pačiu metu, įsisavinimas. Tai reiškia, kad daugiau aktyvių medžiagų,- kreatino ar angliavandenių patektų į raumenis. Štai kodėl hidrolizatas yra skiriamas pacientams sergantiems diabetu (po konsultacijos su gydytoju). Svarbiausia Optipep™ savybė yra greitas įsisavinimas. Šį baltymą tinka vartoti iš ryto tik atsikėlus ir iš karto po treniruotės, - žodžiu visais atvejais, kai reikia greitai atstatyti baltymų resursą ir apsaugoti organizmą nuo katabolinės (raumenų baltymų įrimo) būsenos.

vitargo
Vitargo® – šiuo metu aukščiausios molekulinės masės angliavandeniai esantys rinkoje, pagaminti iš kukurūzų krakmolo. Aukštos molekulinės masės angliavandeniai yra panašios struktūros kaip glikogenas, todėl jų tirpalas yra lipnus ir gali efektyviai tiekia energiją sportininkams. Dėl savo struktūros, aukštos molekulinės masės angliavandeniai išskiria gliukozę iš šalutinių grandžių jau po kelių minučių po suvartojimo ir šis efektas pratęsiamas išskiriant gliukozę iš pagrindinių grandžių. Vitargo® yra mažo osmosinio slėgio, todėl gėrimai pagaminti iš jo yra hipotoniniai ir gerai drėkina organizmo ląsteles. Vitargo® nepasilieka skrandyje, jis per 10 minučių patenka į tolimesnes virškinimo trakto grandis, todėl apsaugo nuo pilnumo jausmo ir leidžia treniruotis net iš karto po suvartojimo. Palyginimui, tradiciniai angliavandenių gėrimai gali likti skrandyje net 60 minučių. Du nepriklausomi tyrimai parodė, kad Vitargo® gali atstatyti angliavandenių resursą iki 70% greičiau ir pereiti virškinimo traktą iki 80% greičiau nei įprasti angliavandeniai.

PeptoPro
PeptoPro®
– hidrolizuotas pieno baltymų izoliatas (MPH). Vienas progresiviausių baltymų rinkoje, - aukštos kokybės, greitai įsisavinamas ir pasižymi tipine kazeino aminograma. PeptoPro® yra patentuota enzimų formulė, todėl neturi rūgštaus skonio, būdingo hidrolizuotiems produktams. Ji leidžia gamintojams paruošti gero skonio baltymų papildus. Be to, enzimatinės hidrolizavimo technologijos dėka galutinis produktas turi daug di- ir tri- peptidų, jame nėra laktozės bei riebalų, ir jis puikiai tirpsta net ir šaltame vandenyje. Di- ir tri- peptidai dėl savo struktūros gali būti greitai įsisavinti ir pernešti į raumenis per kelias minutes po suvartojimo. Jie papildo išrūgų baltymų koncentratą ir hidrolizatą, kadangi įsisavinimo laikas yra svarbus, bet tiekia skirtingą amino rūgščių kompleksą.

Kas yra PeptoPro®?

 • Progresyvi peptidų formulė išvesta iš pieno baltymų (kazeino);
 • Turi daugiau nei 60% di ir tripeptidų, kurių molekulės tokios mažos, kad organizmui nereikia jų virškinti, ir todėl jos labai gerai įsisavinamos.
 • Gerai tirpsta šaltame vandenyje, be laktozės ar riebalų.
 • Klinikiniai tyrimai parodė, kad vartojant PeptoPro® gali padėti:
  • Padidinti fizinį pajėgumą ir ištvermę
  • Greičiau atsistatyti po fizinio krūvio
  • Paspartinti baltymų gamybą treniruotės metu ir po jos
 • PeptoPro® yra gerai žinomas ir patikimas sportininkų tarpe.

Kaip veikia PeptoPro®?

Po suvartojimo baltymai praeina virškinimo procesą. Po pradinio virškinimo etapo (seilių enzimai), iš karto po suvartojimo baltymai virškinami plonojoje žarnoje. PeptoPro® yra hidrolizuotas proteolitiniais enzimais iki peptidų ir laisvųjų amino rūgščių, – pagrindinių baltymų statybos medžiagų. Šis pradinis virškinimo etapas yra reikalingas norint pagaminti dipeptidus, tripeptidus ir laisvąsias amino rūgštis, - pakankamai mažas daleles, kurios iš žarnyno gali būti absorbuotos į kraują ir tada būtų transportuotos į visas organizmo ląsteles. Reikia nepamiršti, kad intensyvios treniruotės metu ir po jos virškinimas būna sulėtėjęs dėl sumažėjusios kraujotakos (iki 80%) žarnyne. Todėl organizmas suvirškina mažiau mišinyje esančių maistinių medžiagų, ir šitame etape PeptoPro® yra puikus sprendimas, nes jis, dėl savo smulkumo, raumenines ląsteles pasiekia greičiau negu bet kurie kiti baltymai.

PeptoPro® maksimalus baltymų įsisavinimas ir aukštas leucino lygis!

Leucinas yra svarbiausia amino rūgštis, jei norima pagaminti maksimalų kiekį baltymų. PeptoPro® yra vienas iš geriausių leucino šaltinių. Leucinas iš PeptoPro® įsisavinamas 3 kartus efektyviau nei leucinas, randamas šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA) papilduose, kadangi BCAA papildai paprastai turi laisvosios formos amino rūgščių, o PeptoPro® sudaro daugiausiai di ir tripeptidai. Palyginimo grafike matyti, kad di ir tripeptidai iš PeptoPro® įsisavinami 2-3 kartus greičiau, nei laisvosios formos amino rūgštys ar ilgos baltymų grandinės.

Grafikas paremtas klinikiniais tyrimais paskelbtais J. Clin Invest. 1977 Lapkr. 60 (5) 1008-1016

PeptoPro_graph
PeptoPro®
pradeda raumenų atstatymą jau po 30 minučių po suvartojimo.

Grafike galima matyti ryšį tarp raumenų jėgos ir laiko, praėjusio po treniruotės. Šis tyrimas rodo, kad PeptoPro® yra geriausias baltymų šaltinis tarp ištirtų baltymų dalelių. Ką tai reiškia raumenims? Vartojant PeptoPro® prieš treniruotę, tiekiamos greitai veikiančios amino rūgštys, di ir tripeptidai, kurie beveik iš karto absorbuojami į kraują ir panaudojami raumenyse. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad treniruotės metu išlaikomas aukštas amino rūgščių lygis kraujyje (pasiektas vartojant PeptoPro® ir išrūgų baltymų hidrolizatą 30-60 minučių prieš treniruotę) gali padėti sumažinti raumeninio audinio irimą ir pradėtia baltymų gamybą dar treniruotės metu. Treniruotės metu padidintas amino rūgščių lygis taip pat gali padidinti raumenų statybos potencialą po treniruotės. Taigi, be raumenų vystymo po treniruotės, peptidai, geriau nei išrūgų baltymai, padeda atstatyti raumenų jėgą.

Paremta Journal of the International Society of Sports Nutrition 3(1): 7-27, 2006

Šio produkto istorija prasideda 2001 metais, kai Olandijos olimpinis komitetas nusprendė sukurti naują atsistatymo gėrimą olandų sportininkams. Gėrimas, kurio pagrindas PeptoPro®, buvo pristatytas Olandijos olimpinei komandai 2004 metais ir iš karto tapo sėkmingu. Iki 2011 metų dauguma profesionalių sportininkų jau vartojo PeptoPro®.

PeptoPro® vartojimas treniruotės metu

 • Pirmą treniruotės valandą tiekia amino rūgštis, kurios greitai absorbuojamos, todėl treniruotės metu gali padėti apsaugoti raumenis ir sumažinti jiems daromą žalą. Kitą treniruotės valandą organizmas iš amino rūgščių atstato 5-15% energijos, o jų negaunant būtų ardomas raumeninis audinys. Tokiu būdu gali būti stabdomas katabolinis procesas (raumenų irimas) treniruotės metu.
 • Efektas – didesnis fizinis pajėgumas ir padidėjusi ištvermė.

PeptoPro® vartojimas po treniruotės

 • Gali padėti paspartinti raumenų atsistatymą tiekdamas raumenų statybines medžiagas – peptidus, taip vadinamo „metabolinio lango“ metu, kuris ląstelėse trunka apie pusę valandos po treniruotės.
 • Efektas – iš karto prasidedantis atsistatymas.

MAISTO PRODUKTAS SPORTUOJANTIEMS

MILTELIAI

35 PORCIJOS

Vienas kaušelis: 50 g.

Grynasis kiekis: 7 kg.

Rekomenduojama paros norma: 2 porcijos (8 kaušeliai / 400 g).

Sudedamosios dalys: angliavandenių mišinys (maltodekstrinas, gliukozė, kukurūzų krakmolas - Vitargo®); baltymų mišinys (pieno baltymų koncentratas [pienas], išrūgų baltymų koncentratas - Carbelac® [pienas], pasukos [pienas], išrūgų baltymų izoliatas - Isolac® [pienas], išrūgų baltymų hidrolizatas [pienas], hidrolizuotas išrūgų baltymų izoliatas - Optipep™ [pienas], hidrolizuotas kazeinas - PeptoPro® [pienas]); tirštiklis - ksantano derva; kvapioji medžiaga; raudonųjų burokėlių ekstrakto milteliai.

  100 g. 4 kauš. 8 kauš.
Energinė vertė 375kcal 1589kJ 749kcal 3177kJ 1498kcal 6354kJ
Riebalai 2,5 g 5 g 10 g
Iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 1,6 g 3,2 g 6,4 g
Angliavandeniai 68 mg 136 mg 272 mg
Iš jų cukrų 10 g 20 g 40 g
Baltymai 20 g 40 g 80 g
Skaidulinės medžiagos 1 g 2 g 4 g
Natris 0,1 g 0,2 g 0,4 g

 

Vartojimas: sumaišyti 1 porciją (4 kauš./200g.) produkto su 400 ml vandens ar lieso pieno. Vartoti ½-1 porc. 45-75 min. prieš treniruotę ir ½-1 porc. iš karto po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartoti ½-1 porc.  tarp valgymų. Ši formulė yra koncentruota, todėl geriausia butų vartoti ½ porcijos 2-4 kartus per dieną.

Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Gamintojas: ( FA )


Užduoti klausimą susijusį su šiuo produktuKlientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šią prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Su šia preke taip pat pirko:

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 37 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 238050

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter