gorilla_banner
 
 
Maisto papildai arrow Redweiler (Olimp)


Redweiler (Olimp)
Didesnis vaizdas

Kaina: 43.74 Euro
54.74 Euro

Jūs sutaupote: 11.00 Euro
Redweiler (Olimp)  480 g.
54.74 Euro  43.74 Euro

Redweiler (Olimp)

Talpa: 480 g.

REDWEILER - nuo šiol nėra blogų dienų! Atsisveikinkite su ta mintimi, kad jūs nesijaučiate pakankamai stiprūs, kad galėtumėte treniruotis! Pamirškite silpnumą ir skausmą! Parodykite kitiems, kaip atrodo reali kova su svarmenimis! Pajauskite, kaip kraujas užplūsta raumenis. Dabar jūsų laikas!

Olimp_Redweiler_zenklai

REDWEILER sukurtas taip, kad būtų pasiekta sparčiausia azoto oksido gamyba, kraujo antplūdis į raumenis kartu su didele jėga ir susitelkimu! Produktas gali padėti padidinti raumenų masę ir skatinti riebalų deginimo procesą!

Arginino alfa ketoglutaratas susideda iš amino rūgšties arginino, prijungto prie alfa ketoglutarato molekulės. Argininas organizme paverčiamas azoto oksidu (NO), kuris gali padėti praplėsti kraujagysles, ir tokiu būdu daugiau deguonies ir maistinių medžiagų su krauju patektų į raumenų skaidulas. Keletas tyrimų parodė, kad argininas gali padėti padidinti raumenų ištvermę, jėgą ir apimtis. Paskutiniai tyrimai parodė, kad asmenims, vartojusiems argininą prieš bicepso treniruotę, treniruotės metu kraujo kiekis bicepse padidėjo daugiau nei 100%. Arginino alfa ketoglutaratas yra arginino forma, kuri buvo panaudota pačiame pirmame NO produkte, ir iki šiol populiari prieš treniruotę vartojamuose produktuose. Taip yra todėl, kad, sujungus su alfa ketoglutaratu, argininas organizme geriau įsisavinamas ir panaudojamas, nei paprastas L-argininas. Argininas taip pat gali padidinti augimo hormono (GH) lygį, todėl yra svarbus norint paspartinti raumenų vystymą ir padidinti jėgą, o kartu ir sumažinti riebalų kiekį organizme.

Citrulino malatas gali padėti skatinti azoto oksido ir energijos gamybą. Taip yra todėl, kad jis apjungia amino rūgštį citruliną ir obuolių rūgštį (malatą). Organizme citrulinas yra verčiamas į arginina, o tada į NO. Manoma, kad citrulinas gali būti netgi efektyvesnė NO gamybą skatinanti medžiaga, nei argininas, nes arginazės enzimai organizme suskaido argininą dar nespėjus jo paversti į NO, o citrulino arginazė neskaido. Jis kaip tik gali nuslopinti arginazę, taip sumažindamas arginino skaidymą ir todėl būtų pagaminama daugiau NO. Citrulinas taip pat gali padėti pašalinti iš organizmo amoniaką. Kadangi amoniakas gali sukelti raumenų nuovargį, išlaikant mažą jo lygį intensyvaus fizinio krūvio metu, raumenys pavargs ne taip greitai. Obuolių rūgštis taip pat gali padėti sumažinti nuovargį ir padidinti energijos gamybą. Ji padeda pieno rūgštį, kuri gaminama treniruočių metu, paversti į panaudojamą energiją. Klinikiniai tyrimai patvirtina citrulino malato efektyvumą. Asmenys vartojantys šią medžiagą ne tik mažiau pavargsta, bet jų organizmas pagamina daugiau energijos ir greičiau atsistato po fizinio krūvio.

Beta alaninas - kitas esminis papildas, vartojamas prieš fizinį krūvį, ypatingai kartu su kreatinu, kaip Reweiler‘yje. Beta alaninas yra speciali amino rūgštis, kuri raumenų skaidulose formuoja karnozino molekules. Kai karnozino lygis raumenų skaidulose yra didesnis, jie gali ilgiau ir su didesne jėga susitraukinėti. Tyrimai rodo, kad, vartojant beta alaniną, gali padidėti raumenų jėga, ištvermė ir apimtys. Vienas tyrimas parodė, kad, vartojant beta alaniną, sustiprinamas kreatino poveikis.

Kreatinas yra viena svarbiausių medžiagų, vartojamų prieš treniruotę. Kadangi kreatinas raumenims tiekia momentinę energiją, kurios jiems reikia intensyviems pratimams atlikti, pakankamas kreatino lygis raumenų ląstelėse gali padidinti jėgą ir ištvermę fizinio krūvio metu. Kreatinas taip pat gali padėti „užpumpuoti“ raumenis, pritraukdamas daugiau skysčio į raumenų ląsteles, todėl gali padidėti raumens baltymų gamyba ir kartu paspartėti raumenų vystymas. Tyrimai rodo, kad kreatinas gali paspartinti raumenų vystymą padidindamas į insuliną panašaus augimo faktoriaus (Growth Factor-1) lygį ir mažindamas raumens vystymą slopinančio baltymo miostatino gamybą. Redwailer sudėtyje yra dvi skirtingos kreatino formos,- išbandytas kreatino monohidratas, kuris yra geriausiai ištirtas kreatinas, ir tri kreatino malatas, kuris susideda iš sujungtų tarpusavyje kreatino ir obuolių rūgšties (panašus į citrulino malatą). Tai gali padėti pagerinti medžiagų įsisavinimą ir suteikti daugiau energijos fizinio krūvio metu.

L-tirozinas yra amino rūgštis, turinti įrodytą energiją didinantį poveikį. Keli moksliniai tyrimai patvirtino, kad L-tirozinas gali padidinti energiją, o taip pat nuotaiką ir protinį susitelkimą, nes yra organizme naudojamas kelių svarbių hormonų ir neurotransmiterių – dopamino, adrenalino, noradrenalino ir tiroidinių hormonų gamybai. Aukštesnis šių medžiagų lygis padidina dėmesį ir susitelkimą. Manoma, kad, išlaikant aukštesnį adrenalino lygį treniruotės metu, padidėja raumenų jėga ir sumažėja nuovargis. Spėjama, kad intensyvaus fizinio krūvio metu, organizmo gebėjimas gaminti tiroziną iš fenilalanino stipriai sumažėja. Taigi, vartojant L-tiroziną prieš treniruotę, galima palaikyti pakankamą jo lygį hormonų ir neurotransmiterių gamybai, o tai gali padidinti fizinį pajėgumą.

Kofeinas yra geriausiai žinomas kaip organizmo stimuliatorius. Tai susiję su organizmo gaminama medžiaga adenozinu. Kai adenozinas patenka ant receptorių smegenyse signalizuojamas nuovargis ir sulėtėja nervinis aktyvumas, o kai ant adenozino receptorių patenka kofeinas, šio nuovargio signalo išvengiama ir išlaikomas budrumas bei protinis susitelkimas. Tyrimai patvirtina, kad, vartojant kofeiną prieš treniruotę, gali padidėti ištvermė ir jėga. Yra dar vienas būdas, kaip kofeinas padeda pasiekti šį efektą – tai jo savybė padidinti NO lygį, kurią atrado Japonų mokslininkai. Tyrimai parodė, kad, vartojant kofeiną, gali padidėti NO lygis ir todėl pagerėtų kraujo pritekėjimas į raumenis. Naujausi tyrimai parodė, kad kofeinas turi daugiau bendrą sveikatą gerinančių savybių –  gali padėti stiprinti pažintinę funkciją, mažinti 2 tipo diabeto riziką ir dar daugiau.

Vienmetės paprikos (Capsicum annuum L.) ekstraktas tiekia natūralią augalinę medžiagą kapsaiciną, kuri suteikia aštriesiems pipirams jų aštrumą. Vartojant kapsaiciną, gali padidėti neurotransmiterio noradrenalino lygis. Tai padėtų paspartinti medžiagų apykaitą ir pagreitinti riebalų deginimą o taip pat padidinti raumenų ištvermę fizinio krūvio metu. Be to, aukštesnis noradrenalino lygis gali padėti išlaikyti didesnę jėgą per visą treniruotę.

MAISTO PRODUKTAS SPORTUOJANTIEMS

MILTELIAI (su saldikliais)

26 PORCIJOS

Viena porcija: 6 g.

Grynasis kiekis: 480 g.

Rekomenduojama paros norma: 18 g.

Sudedamosios dalys: Berserker’s Performance mišinys: beta-alaninas, kreatino monohidratas, kreatino malatas (TCM trikreatino malatas), kalcio fosfatas, nikotinamidas (vit. B3), tiamino hidrochloridas (vit. B1); Armageddon Pump formulė: L-arginino alfa-ketoglutaratas, citrulino malatas, natrio citratas, piridoksino hidrochloridas (vit. B6); Red FURY Matrca: L-tirozinas, kofeinas, vienmetės paprikos (Capsicum annuum L.) ekstraktas, juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) ekstraktas (Bioperine®); rūgštingumą reguliuojančios medžiagos - citrinos rūgštis, obuolių rūgštis; kvapiosios medžiagos; lipnumą reguliuojanti medžiaga - silicio dioksidas; saldikliai - acesulfamas K, sukralozė; dažiklis - kochinelas.

  6 g 12 g 100 g
Energinė vertė 0kJ/0kcal 0kJ/0kcal 0kJ/0kcal
Riebalai 0 g 0 g 0 g
Iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g 0 g
Angliavandeniai 0 g 0 g 0 g
Iš jų cukrų 0 g 0 g 0 g
Baltymai 0 g 0 g 0 g
Druska 0 g 0 g 0 g
  6 g 12 g 100 g
Berserker’s Performance mišinys: 2540 mg 5080 mg 42,3 g
Beta-alaninas 1100 mg 2200 mg 18,3 g
Kreatino monohidratas 750 mg 1500 mg 12,5 g
Kreatino malatas 350 mg 700 mg 5,8 g
Juose kreatino 922,5 mg 1845 mg 15,4 g
Kalcio fosfatas 323 mg 646 mg 5383 mg
Jame kalcio 93,7 mg (12%*) 187,4 mg (24%*) 1562 mg (200%*)
Fosforas 72,7 mg (10%*) 145,4 mg (20%*) 1212 mg (167%*)
Vitaminas B3 16 mg NE (100%*) 32 mg NE (200%*) 267 mg NE (1667%*)
Vitaminas B1 0,92 mg (83%*) 1,84 mg (83%*) 15,3 mg (461%*)
Armageddon Pump formulė: 2351 mg 4702 mg 39,18 g
L-arginino alfa-ketoglutaratas 1100 mg 2200 mg 18,3 g
Citrulino malatas 750 mg 1500 mg 12,5 g
Natrio citratas 500 mg 1000 mg 8333 mg
Jame natrio 115 mg 230 mg 1917 mg
Vitaminas B6 0,93 mg (67%*) 1,86 mg (134%*) 15,5 mg (1117%*)
Red FURY Matrca: 260 mg 520 mg 4333 mg
L-tirozinas 150 mg 300 mg 2500 mg
Kofeinas 100 mg 200 mg 1667 mg
Vienmetės paprikos ekstraktas 7 mg 14 mg 116,7 mg
Jame kapsaicino 0,56 mg 1,12 mg 9,33 mg
Juodųjų pipirų ekstraktas 3 mg 6 mg 50 mg
Jame piperino 2,9 mg 5,8 mg 48,3 mg
* RMV – referencinė maistinė vertė.

Vartojimas: 1 porciją per dieną - priklausomai nuo kūno svorio reikėtų vartoti : mažiau nei 75 kg - 6 g (1/4 kaušelio), 75 - 90 kg - 12 g (1/2 kaušelio), virš 90 kg - 18 g (3/4 kaušelio), apie 30 minučių prieš treniruotę. Porcijos dydis gali būti keičiamas priklausomai nuo individualių poreikių, planuojamos treniruotės intensyvumo ir organizmo jautrumo produkto sudėtinėms medžiagoms. Sumaišyti 1 produkto porciją (6 g / ¼ kauš.) produkto su 100 ml vandens, 12 ir 18 g porcijos atitinkamai su 200 ir 300 ml vandens. Sumaišius iš karto suvartoti.

Įspėjimai: Netinka nėščioms ar maitinančioms moterims ir asmenims iki 18 metų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Gamintojas: ( Olimp Labs )


Užduoti klausimą susijusį su šiuo produktuKlientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šią prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Su šia preke taip pat pirko:

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 65 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 246976

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter