gorilla_banner
 
 
Pagal gamintojus arrow FA NUTRITION arrow Vitarade Carboloader Gel (FA)


Vitarade Carboloader Gel (FA)
Didesnis vaizdas

Kaina: 41.65 Euro
48.65 Euro

Jūs sutaupote: 7.00 Euro
Vitarade Carboloader Gel (FA)  24 vnt.
48.65 Euro  41.65 Euro
Laikinai neturime!

Vitarade Carboloader Gel (FA)

Talpa: 24 vnt.

Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® buvo sukurtas sportininkams ir aktyviems žmonėms, kurie nori būti optimaliai pasiruošę fiziniam krūviui. Ruošiantis intensyvioms treniruotėms ar varžyboms, svarbiausias dalykas yra  sukaupti maksimalų kiekį raumenų ir kepenų glikogeno1,2. Raumenų ir kepenų glikogenas yra pagrindinis energijos šaltinis bet kokio fizinio aktyvumo metu3. Tai reiškia, kad kiekvienas sportininkas ir aktyvus žmogus turi suvartoti padidintą kiekį angliavandenių, tokiu būdu sukaupti tinkamą kiekį glikogeno ir būti optimaliai pasiruošęs fiziniam krūviui. Šiuo metu yra keletas rūšių angliavandenių, kurių įsisavinimo ir glikogeno atstatymo laikas skiriasi.

Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® sudėtyje yra patentuoti aukštos molekulinės masės ir žemo osmosinio slėgio (2 lent.) angliavandeniai, kurių cheminė struktūra panaši į glikogeno molekulę (1 lent.) ir kurie gali padėti pagreitinti raumenų glikogeno atstatymą. Aukštos molekulinės masės angliavandeniai iš Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® gali buti iki 80% greičiau įsisavinami ir padėti iki 70% greičiau atstatyti glikogeną, lyginant su įprastais sportiniais gėrimais su cukrumi ir disacharidais (gliukoze, fruktoze, sacharoze, trechaloze, izomaltulioze). Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® sudėtyje esančių aukštos molekulinės masės angliavandenių efektyvumas buvo įrodytas klinikinių tyrimų metu Karolinska institute Stokholme.

1 lentelė

Angliavandeniai Vidutinė molekulinė masė
Vitargo® 500 000 - 700 000
Maltodextrines 1000 - 10 000
Glucose sirup 250 - 1000
Dextrose 180

2 lentelė

Osmosinis slėgis mOsm/kg
Vanduo* 5-15
Vitargo®* 11
Maltodextrinai** 48
Dekstrozė* 620
* priklauso nuo mineralų kiekio
** 10% vandens tirpalas

Kodėl reikėtų rinktis VITARADE® Carboloader Gel fueled by Vitargo® ?

Norint tinkamai pasiruošti fiziniam krūviui, reikėtų suvartoti didelį  kiekį angliavandenių, siekiantį net 8-12 g vienam kūno svorio kilogramui per dieną6,7. Didelis angliavandenių kiekis rekomenduojamas kiekviename treniruočių ar varžybų etape, kai poilsio pertraukėlės yra labai trumpos. Didelis kiekis angliavandenių reikalingas taip vadinamai angliavandenių „superkompensacijai“. Norint gauti tokį angliavandenių kiekį efektyviam glikogeno „užkrovimui“, reikia suvartoti didelį kiekį maisto. Didelis kiekis įprastų angliavandenių produktų užpildo skrandį ir sumažina apetitą, tačiau tuo pačiu apkrauną organizmą, energija pradedama naudoti netikslingai – maisto virškinimui. Todėl geriausias sprendimas padidinto angliavandenių poreikio metu yra vartoti didelio energijos tankio produktus, turinčius didelį kiekį angliavandenių mažame produkto tūryje.

Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® yra greitai ir lengvai įsisavinamų angliavandenių šaltinis, galintis padėti palaikyti glikogeno atstatymą trumpų pertraukėlių tarp fizinio krūvio metu arba ruošiantis ilgalaikiam fiziniam krūviui.

Koncentruotas ir lengvai įsisavinamas angliavandenių šaltinis

 • Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® yra efektyvus ir koncentruotas aukštos molekulinės masės angliavandenių ir maltodekstrinų šaltinis, galintis padėti pasiruošti intensyviam fiziniam krūviui. Dėl mažo osmosinio slėgio aukštos molekulinės masės angliavandeniai greitai praeina skrandį ir nesukelia pilnumo jausmo. Maltodekstrinai gali padėti palaikyti pastovų angliavandenių išskyrimą į kraują, o dažnas Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® vartojimas padėtų palaikyti pastovią ir efektyvią raumenų ir kepenų glikogeno gamybą.
 • Gelinio pavidalo dėka Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® tiekia optimalų kiekį angliavandenių mažame produkto tūryje, padėdamas padidinti angliavandenių užkrovimo efektyvumą ir neužpildydamas skrandžio1. Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® yra geras sprendimas bet kuriam sportininkui ar aktyviam žmogui, kuriam neužtenka angliavandenių iš įprastos mitybos, įskaitant angliavandenių produktus ir gėrimus. Tik trys pakuotės Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® galėtų pakeisti pilną lėkštę ryžių, miežių, makaronų ar bulvių ir organizmas gautų pakankamą kiekį angliavandenių bei tinkamai pasiruoštų intensyviam fiziniam krūviui.

Pagrindinių elektrolitų šaltinis

 • Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® sudėtyje yra pagrindinių elektrolitų natrio ir kalio. Natris ir kalis yra reikalingi už optimaliam raumeninio audinio funkcionavimui, organizmo skysčio homeostazei ir efektyviam gliukozės bei vandens įsisavinimui iš žarnyno į kraują. Šių elektrolitų dėka Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® tampa optimaliu produktu, ruošiantis ištęstiniam ir/arba intensyviam fiziniam krūviui.

Tinkama konsistencija

 • Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® yra optimalios konsistencijos koncentruotų angliavandenių šaltinis. Skysto gelio forma leidžia produktą lengvai vartoti tiesiai iš pakuotės ir nėra reikalo jo išskalauti vandeniu, kaip būna su įprastais angliavandenių geliais. Skysta gelio forma užtikrina, kad visa pakuotė galėtų būti ištuštinta labai greitai. Optimalios formulės ir konsistencijos Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® yra puikus pakaitalas kitiems angliavandenių geliams ir gali padėti palaikyti optimalų angliavandenių užkrovimo efektyvumą.

Patogi pakuotė

 • Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® supakuotas į patogias pakuotes, kurias lengva sandėliuoti ir transportuoti, o taip pat šis koncentruotas angliavandenių šaltinis lengvai prieinamas bet kuriuo paros metu, darbe, kelionėje ar namie ir jam papildomai nereikalingas vanduo. Mažo tūrio Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® lengva neštis net tada, kai neštis didelį kiekį maisto ar skysčio būtų nepatogu. Jį lengvai galima nešti kišenėje ar rankinėje.

Puikus skonis

 • Vitarade® Carboloader Gel fueled by Vitargo® yra puikaus skonio, taigi kiekviena suvartota porcija skatina vartoti toliau, padėdama palaikyti optimalų angliavandenių papildymą ir raumenų bei kepenų glikogeno gamybą.

Nuorodos:

 1. Jeukendrup A.: Sports Nutrition. From lab to kitchen. Meyer & Meyer Sport, Aachen, 2010.
 2. Jeukendrup A., Gleeson M.: Sport Nutrition. An Introduction to Energy Prodction and Permomance. Human Kinetics, Champaign, 2010.
 3. McArdle W.D., Katch F.J., Katch V.L.: Exercise physiology. Energy, nutrition and human performance. 6th Edition. Wolters Kluwer/Lippincott, Williams and Wilkins, Philadelphia, 2007.
 4. Piehl Aulin K., Soderlund K.., Hultman E.: Muscle glycogen resynthesis rate in humans after supplementation of drinks containing carbohydrates with low and high molecular masses (Vitargo). Eur. J. Appl. Physiol. 2000, 81: 346-351
 5. Piehl Aulin K., Soderlund K.. et. al.: Improved gastric emptying rate in humans of a unique glucose polymer with gel-forming properties (Vitargo). Scand J. Gastroenterol 2000, 35: 1143-1149.
 6. Burke L.M., Kiens B., Ivy J.L.: Carbohydrates and fat for training and recovery. J. Sports Sci. 2004, 22; 15-30.
 7. Kerksick C., Travis H., Stout J., Campbell B., Wilborn C., Kreider R., Kalman D., Zigenfuss T., Lopez H., Landis J., Ivy J.L., Antonio J.: International Society of Sports Nutrition position stand: Nutrient timing. J. Int. Soc. Sports Nutr. 2008, 5; 17.

MAISTO PRODUKTAS SPORTUOJANTIEMS

GELIS (su saldikliais)

1 PORCIJA

Vienas gelis: 45 g.

Grynasis kiekis: 45 g.

Sudedamosios dalys: vanduo; maltodekstrinas; hidrolizuoti išrūgų baltymai (Optipep™) [pienas]; hidrolizuotas kazeinas (PeptoPro®) [pienas]; kukurūzų krakmolas (Vitargo®); rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - citrinų rūgštis; natrio chloridas; kvapioji medžiaga; stingdiklis - kalio chloridas; konservantas - kalio sorbatas; saldikliai - acesulfamas K, sukralozė.

100 g 3 geliuose
Energinė vertė 167kcal / 711kJ 225kcal / 960kJ
Riebalai 0 g 0 g
Iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
Angliavandeniai 39,8 g 53,7 g
Iš jų cukrų 2,4 g 3,3 g
Baltymai 2 g 2,7 g
Natris 0,2 g 0,3 g
3 geliuose 6 geliuose
Hidrolizuoti išrūgų baltymai (Optipep™) 2850 mg 5700 mg
Chloras 591 mg (75%*) 1182 mg (75%*)
Hidrolizuotas kazeinas (PeptoPro®) 150 mg 300 mg
Kukurūzų krakmolas (Vitargo®) 10,5 mg 21 mg
* - RMV - referencinė maistinė vertė.

Vartojimas: 3-6 geliai per dieną, fizinio krūvio metu kas 20-40min. užgerti 100-150ml. vandens. Rekomenduojama laikytis trijų dienų įkrovos fazės prieš varžybas.

Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims ir vaikams. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Alergenai: pienas; turi fenilalanino šaltinį.

Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.




Gamintojas: ( FA )


Užduoti klausimą susijusį su šiuo produktu



Klientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šią prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Su šia preke taip pat pirko:

 
 
 
 

Facebook, nepraleisk TOP akcijų



Parduotuvėje

Išparduotuvė (0) Kūno priežiūra (10) Maisto papildai (30) Naujausi Produktai (36) Pagal gamintojus (608)    4+ NUTRITION (0)    ACTIVLAB (17)    ALKA-TECH (0)    ALLMAX (2)    ALPECIN (0)    APS NUTRITION (0)    ARNOLD NUTRITION (1)    BERKLEY & JENSEN (0)    BEST JOY (1)    BIOGENIX (1)    BIOTECH USA (9)    BLADE SPORT (1)    BODYHOUSE (0)    BPI NUTRITION (1)    BOXTER (0)    BSN NUTRITION (10)    BULK NUTRITION (0)    CELLUCOR (0)    CONTROLLED LABS (1)    DEDICATED NUTRITION (1)    DORIAN YATES (0)    DYMATIZE (1)    EAS NUTRITION (0)    FA NUTRITION (54)    GASPARI (3)    GAT (0)    GEAR (0)    GF NUTRITION (0)    GORILLA WEAR (75)    GRENADE (UK) (2)    GyMAX (1)    HEALTHY CHOICE (2)    HI TEC NUTRITION (0)    HRM (0)    iFORCE (0)    JAY CUTLER (0)    MAD MAX (3)    MARS (2)    MAXIMIZE (2)    MEGABOL (1)    MEX NUTRITION (10)    MUSCLE CARE (21)    MUSCLEPHARM (3)    MUSCLETECH (11)    MUTANT (5)    NANOX (46)    NATURELL (2)    NEW WHEY NUTRITION (0)    NUTRABOLICS (3)    NUTREND (5)    NUTREX (3)    NUTRYTEC (8)    OLIMP LABS (46)    OPTIMUM NUTRITION (4)    OSTROVIT (9)    OXY-GEN (1)    PAM FoodService (1)    PE Science (1)    PHARMA FREAK (3)    PNI NUTRITION (0)    POWER SYSTEM (28)    PRANAROM (0)    PRO BODY (10)    PROLAB (1)    PROSUPPS (0)    PVL ESSENTIALS (0)    REAL PHARM (90)    REAL WEAR (37)    RONNIE COLEMAN (1)    RX GOLD (12)    SAN CORPORATION (3)    SCITEC NUTRITION (6)    SCIVATION (2)    SIX STAR (1)    SPIDER BOTTLE (1)    SPORTLABS NUTRITION (6)    SPORT-TECH (1)    TESTED NUTRITION (11)    TREC NUTRITION (6)    ULTIMATE NUTRITION (12)    UNS Nutrition (1)    USA Sports Labs (1)    USP labs (1)    VITALMAX (3)    WARRIOR NUTRITION (1)    WELLSLEY FARMS (0) Rinkiniai (0) Sporto inventorius (11)
 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 86 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 219964

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter