gorilla_banner
 
 
Pagal gamintojus arrow FA NUTRITION arrow Vitarade Energy Gel (FA)


Vitarade Energy Gel (FA)
Didesnis vaizdas

Kaina: 2.03 Euro
Vitarade Energy Gel (FA)  45 g.
2.03 Euro

Vitarade Energy Gel (FA)

Talpa: 45 g.

 • Geriausias angliavandenių šaltinis iš TRIPLECARB FORMULA
 • Pagrįstas moksliniais tyrimais
 • Optimalus palaikymas fizinio krūvio metu
 • Organizmo toleruojamas intensyvių treniruočių ir varžybų metu
 • Gali padėti padidinti organizmo fizinį pajėgumą
 • Rekomenduojamas tiek individualioms, tiek komandinėms sporto šakoms
 • Rekomenduojamas jėgos, ištvermės arba maišytų sporto šakų atstovams
 • Puikaus skonio produktas

VITARADE® Energy Gel fueled by Vitargo® yra vienintelis moksliniais tyrimais paremtas angliavandenių gelis rinkoje, kurio sudėtyje yra trys skirtingi angliavandenių šaltiniai. Fizinio krūvio metu žmogaus organizmas intensyviam ir efektyviam raumenų darbui gali panaudoti (oksiduoti) kelių rūšių angliavandenius. Yra keletas energijos šaltinių: paprasti į cukrų panašūs - gliukozė, fruktozė, trechalozė, izomaltuliozė; sudėtiniai angliavandeniai, tokie kaip maltodekstrinai, arba aukštos molekulinės masės angliavandeniai, tokie kaip amilopektinas, kurių cheminė struktūra panaši į raumenų glikogeną. Gaunant tinkamą kiekį ir tinkamos rūšies angliavandenių gali būti palaikomas optimalus jų kaip energijos šaltinio panaudojimas dėl ko sumažtų organizmo energijos šaltinio – raumenų ir kepenų glikogeno panaudojimas. Išsaugant glikogeną, galima ilgiau ir intensyviau treniruotis.1,2 Svarbu tai, jog organizmą papildžius tinkamais angliavandeniais treniruotės metu nedirginamas virškinimo traktas, todėl atsiranda galimybė treniruotis kaip galima intensyviai.

VITARADE® Energy Gel fueled by Vitargo® tiekia trijų skirtingų tipų angliavandenius, padėdamas palaikyti maksimalų jų panaudojimą. Angliavandeniai, esantys VITARADE® Energy Gel fueled by Vitargo® sudėtyje, nedirgina skrandžio ir greitai absorbuojami iš žarnyno į kraują, todėl gali padėti palaikyti organizmą fizinio krūvio metu.

Kodėl reikėtų rinktis VITARADE® Energy Gel fueled by Vitargo®?

Ilgai trunkančiam fiziniam krūviui reikalingas angliavandenių tiekimas. Intensyvios treniruotės metu natūralios raumenų ir kepenų glikogeno atsargos greitai išsenka ir, priklausomai nuo prieš treniruotę suvartotų maistinių medžiagų, jų užtenka 60-75 minutėms 1,2,3. „Išorinių“ angliavandenių vartojimas leidžia tęsti fizinį aktyvumą ir išnaudoti pilną organizmo potencialą. Rekomenduojama vartoti 1-1,2 g/kg kūno svorio per valandą – apie 60-90g angliavandenių per valandą 2,4. Daugeliui sportininkų ir aktyvių žmonių suvartoti tokį didelį kiekį angliavandenių varžybų ar treniruotės metu yra didelė problema ir neigiamai įtakoja jų fizinį pajėgumą. Sportininkas ar aktyvus žmogus gali ilgą laiką išlaikyti treniruotės intensyvumą atitolindamas nuovargį tik tada, kai organizmas gauna tinkamą kiekį aukštos kokybės angliavandenių. Populiariausios angliavandenių rūšys naudojamos geliuose yra gliukozė ir jos polimerai, o ne maltodekstrinai ar aukštos molekulinės masės angliavandeniai (Vitargo®). Dėl savo mažo osmosinio slėgio aukštos molekulinės masės angliavandeniai pereina virškinimo traktą žymiai greičiau, nei gliukozė ar maltodekstrinai5, todėl greičiau patenka į kraują6. Aukštos molekulinės masės angliavandeniai, kaip ir maltodekstrinai, žarnyne suskaidomi į gliukozę ir nuo natrio priklausomų gliukozės nešėjų (SGLT-1) pagalba patenka į kraują. Per didelis kiekis gliukozės polimerų greitai prisotina gliukozės nešėjus ir angliavandeniai pradeda kauptis žarnyne, todėl atsiranda nemalonus sotumo jausmas ir net skausmas. Papildoma fruktozė, kurią transportuoja kita žarnyno nešėjų rūšis (GLUT-5), leidžia pernešti angliavandenius dviem skirtingais „kanalais“ ir gali padėti padidinti viso proceso efektyvumą, ir tokiu būdu organizmas gali gauti daugiau angliavandenių fizinio aktyvumo metu7,8.

Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® tiekia koncentruotus ir lengvai prieinamus angliavandenius ir tokiu būdu gali padėti pasiekti optimalų palaikymą fizinio krūvio metu.

Koncentruotų ir lengvai prieinamų angliavandenių šaltinis iš TRIPLECARB FORMULA

 • Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® sudėtyje yra TRIPLECARB FORMULA mišinys, sudarytas iš trijų skirtingų angliavandenių, kurių suvirškinimo laikas ir transportavimo sistemos yra skirtingi. TRIPLECARB FORMULA gali padėti pasiekti optimalų gliukozės ir fruktozės transportavimą į kraują. Aukštos molekulinės masės angliavandeniai (Vitargo®), maltodekstrinai ir fruktozė, esantys TRIPLECARB FORMULA sudėtyje, gali padėti padidinti treniruotės apimtį ir intensyvumą. Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® turi didesnę įtaką „išorinių“ energijos šaltinių panaudojimui fizinio krūvio metu nei įprasti geliai, kurių pagrindą sudaro maltodekstrinai ir cukrus. TRIPLECARB FORMULA dėka angliavandenių, esančių Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® sudėtyje, panaudojimas gali būti iki 60-80% efektyvesnis nei įprastų gelių, kurių pagrindą sudaro maltodekstrinai1,2,8 ir cukrus. TRIPLECARB FORMULA gali padėti optimaliai apsaugoti natūralias glikogeno atsargas bei padidinti treniruotis apimtis ir intensyvumą.

Nedirgina skrandžio intensyvaus fizinio krūvio metu

 • TRIPLECARB FORMULA sudėtyje yra trys skirtingi angliavandenių šaltiniai, kurie gali padėti pasiekti greitą bet pastovų gliukozės išsiskyrimą į kraują, sumažindami virškinimo trakto problemų riziką. Gliukozės polimerai ir fruktozė pereina skrandį žymiai greičiau nei cukraus tirpalai (gliukozė), dažnai naudojami įprastuose geliuose10, todėl šis produktas nedirgina skrandžio ir netgi žmonės, kurių virškinimo traktas yra jautrus, gali jį vartoti be jokių pašalinių efektų (dieglių, vidurių pūtimo, viduriavimo).

Maksimali stimuliacija ir susitelkimas fizinio krūvio metu

 • Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® tiekia optimalų kiekį kofeino, kuris gali padėti padidinti treniruočių apimtis, stimuliuodamas raumenų nervinių signalų sklidimą. Tokiu būdu atitolindamas ir sumažindamas nuovargį, kofeinas gali padėti treniruotis pilnu pajėgumu11. Įtakodamas centrinę nervų sistemą, kofeinas gali padėti padidinti susitelkimą ir sumažinti reakcijos laiką į netikėtus signalus ir situacijas, tai gali atsitikti komandinio žaidimo, varžybų ar intensyvios treniruotės metu.

Pagrindinių elektrolitų šaltinis

 • Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® sudėtyje yra natrio ir kalio, kurie gali padėti palaikyti optimalų raumeninio audinio ir nervų sistemos funkcionavimą, o taip pat organizmo vandens balansą intensyvaus fizinio aktyvumo metu. Be to natris papildo atsargas, kurios išnaudojamos prakaituojant ir gali padėti palaikyti gliukozės bei vandens įsisavinimą iš žarnyno, kuris dažnai sulėtėja intensyvaus fizinio krūvio metu.

Tinkama konsistencija

 • Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® yra tinkamos skysto gelio konsistencijos, kuri užtikrina lengvą vartojimą tiesiai iš pakuotės ir nereikia jos išskalauti vandeniu. Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® gali būti lengvai vartojamas net greito ir/arba tolimų distancijų bėgimo, slidinėjimo ar plaukimo metu. Skysta gelio forma užtikrina, kad visa pakuotė galėtų būti greitai ištuštinta. Optimalios sudėties ir konsistencijos Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® yra puikus produktas, galintis padėti palaikyti organizmą intensyvaus fizinio krūvio metu.

Puikus skonis

 • Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® yra gaivaus citrinų skonio ir kitaip nei daugelis įprastų gelių, pagamintų maltodekstrinų ir cukraus pagrindu, po vartojimo burnoje nepalieka lipnumo ir saldumo jausmo. Reguliarus Vitarade® Energy Gel fueled by Vitargo® vartojimas gali padėti atsigauti net ir labai intensyvaus fizinio krūvio ar nuovargio laikotarpiu.

Nuorodos:

 1. Jeukendrup A.: Sports Nutrition. From lab to kitchen. Meyer & Meyer Sport, Aachen, 2010.
 2. Jeukendrup A., Gleeson M.: Sport Nutrition. An Introduction to Energy Prodction and Permomance. Human Kinetics, Champaign, 2010.
 3. McArdle W.D., Katch F.J., Katch V.L.: Exercise physiology. Energy, nutrition and human performance. 6th Edition. Wolters Kluwer/Lippincott, Williams and Wilkins, Philadelphia, 2007.
 4. Burke L.M., Kiens B., Ivy J.L.: Carbohydrates and fat for training and recovery. J. Sports Sci. 2004, 22; 15-30.
 5. Piehl Aulin K., Soderlund K.. et. al.: Improved gastric emptying rate in humans of a unique glucose polymer with gel-forming properties (Vitargo). Scene J. Gastroenterol 2000, 35: 1143-1149.
 6. Piehl Aulin K., Soderlund K.., Hultman E.: Muscle glycogen resynthesis rate in humans after supplementation of drinks containing carbohydrates with low and high molecular masses (Vitargo). Eur. J. Appl. Physiol. 2000, 81: 346-351
 7. Currell K, Jeukendrup A. Superior Endurance Performance with Ingestion of Multiple Transportable Carbohydrates. Med Sci Sports Exerc 2008; 40: 275–281.
 8. Jentiens R.L.P.G., Moseley L., Waring R.H., Harding L.K., Jeukendrup A.: Oxidation of combined ingestion of glucose and fructose during exercise. J. Appl. Physiol. 2004, 96: 1277-1284.
 9. Pfeiffer B., Cotterill A., Gratwohl D., Stellingwerff T., Jeukendrup A.: The effect of carbohydrate gels on gastrointestinal tolerance during a 16-km run. Int. J. Sport Nutr. Metab. Exerc. 2009; 19: 485-503.
 10. Sole C.C., Noakes T.D.: Faster gastric emptying for glucose-polymer and fructose solutions than to glucose in humans. Eur. J. Appl. Physiol. 1989, 58; 605-612.
 11. Burke L.M.: Caffeine and sports performance. Appl. Physiol. Sport Metab. 2008, 33: 1319-1334.

MAISTO PRODUKTAS SPORTUOJANTIEMS

GELIS (sudėtyje yra kofeino (111mg/100g). Netinka nėščioms moterims ir vaikams.)

1 PORCIJA

Vienas pakelis: 45 g.

Grynasis kiekis: 45 g.

Sudedamosios dalys: vanduo; maltodekstrinas; fruktozė; kukurūzų krakmolas (Vitargo®); hidrolizuoti išrūgų baltymai (Optipep™) [pienas]; natrio chloridas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - citrinų rūgštis; kvapioji medžiaga; stingdiklis - kalio chloridas; hidrolizuotas kazeinas (PeptoPro®) [pienas]; kofeinas; konservantas - kalio sorbatas.

100 g 1 gelyje
Energinė vertė 199kcal / 847kJ 90kcal / 381kJ
Riebalai 0 g 0 g
Iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
Angliavandeniai 47,8 g 21,5 g
Iš jų cukrų 12,7 g 5,7 g
Krakmolo (Vitargo®) 7,8 g 3,5 g
Baltymai 2 g 0,9 g
Skaidulinės medžiagos 0 g 0 g
Natris 0,33 g 0,15 g
100 g 1 gelyje
Kofeinas 111 mg 50 mg

Vartojimas: 1 gelis 20-30 minučių prieš sportą, vėliau kas 20-30 min. sporto metu.

Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Sudėtyje yra kofeino (111mg/100g). Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, vaikams iki 16 metų, asmenims, sergantiems širdies ligomis, diabetu ir tiems, kurių padidintas kraujo spaudimas. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Gamintojas: ( FA )


Užduoti klausimą susijusį su šiuo produktuKlientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šią prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Su šia preke taip pat pirko:

 
 
 
 

Facebook, nepraleisk TOP akcijųParduotuvėje

Išparduotuvė (0) Kūno priežiūra (10) Maisto papildai (30) Naujausi Produktai (36) Pagal gamintojus (608)    4+ NUTRITION (0)    ACTIVLAB (17)    ALKA-TECH (0)    ALLMAX (2)    ALPECIN (0)    APS NUTRITION (0)    ARNOLD NUTRITION (1)    BERKLEY & JENSEN (0)    BEST JOY (1)    BIOGENIX (1)    BIOTECH USA (9)    BLADE SPORT (1)    BODYHOUSE (0)    BPI NUTRITION (1)    BOXTER (0)    BSN NUTRITION (10)    BULK NUTRITION (0)    CELLUCOR (0)    CONTROLLED LABS (1)    DEDICATED NUTRITION (1)    DORIAN YATES (0)    DYMATIZE (1)    EAS NUTRITION (0)    FA NUTRITION (54)    GASPARI (3)    GAT (0)    GEAR (0)    GF NUTRITION (0)    GORILLA WEAR (75)    GRENADE (UK) (2)    GyMAX (1)    HEALTHY CHOICE (2)    HI TEC NUTRITION (0)    HRM (0)    iFORCE (0)    JAY CUTLER (0)    MAD MAX (3)    MARS (2)    MAXIMIZE (2)    MEGABOL (1)    MEX NUTRITION (10)    MUSCLE CARE (21)    MUSCLEPHARM (3)    MUSCLETECH (11)    MUTANT (5)    NANOX (46)    NATURELL (2)    NEW WHEY NUTRITION (0)    NUTRABOLICS (3)    NUTREND (5)    NUTREX (3)    NUTRYTEC (8)    OLIMP LABS (46)    OPTIMUM NUTRITION (4)    OSTROVIT (9)    OXY-GEN (1)    PAM FoodService (1)    PE Science (1)    PHARMA FREAK (3)    PNI NUTRITION (0)    POWER SYSTEM (28)    PRANAROM (0)    PRO BODY (10)    PROLAB (1)    PROSUPPS (0)    PVL ESSENTIALS (0)    REAL PHARM (90)    REAL WEAR (37)    RONNIE COLEMAN (1)    RX GOLD (12)    SAN CORPORATION (3)    SCITEC NUTRITION (6)    SCIVATION (2)    SIX STAR (1)    SPIDER BOTTLE (1)    SPORTLABS NUTRITION (6)    SPORT-TECH (1)    TESTED NUTRITION (11)    TREC NUTRITION (6)    ULTIMATE NUTRITION (12)    UNS Nutrition (1)    USA Sports Labs (1)    USP labs (1)    VITALMAX (3)    WARRIOR NUTRITION (1)    WELLSLEY FARMS (0) Rinkiniai (0) Sporto inventorius (11)
 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 59 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 225459

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter