gorilla_banner
 
 

Apmokėjimo už prekes būdai


Atsiskaityti už elektroninėje parduotuvėje perkamas prekes Jūs galite net keturiais būdais. Visi jie yra saugūs, patikimi ir greiti. (žr.pav.9)

PT_9apmokejimo_budai

   pav.9

Pirmas apmokėjimo būdas „APMOKĖSIU VĖLIAU PAVEDIMU PER SAVO BANKĄ“

Jeigu pasirinksite šį apmokėjimo būdą. Vadovaudamiesi į jūsų el.paštą atsiųsta IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITA (toliau IAS), apmokėti už norimas įsigyti prekes galėsite tiesiog atlikdami bankinį pavedimą iš savo banko sąskaitos į mūsų įmonės banko sąskaitą. IAS turite apmokėti per 24val. neskaitant savaitgalių ir švenčių dienų, kitokiu atveju jūsų užsakymas bus anuliuotas. Mūsų įmonės rekvizitus rasite IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITOJE.

Pastaba

Pasirinkdami Pirmą apmokėjimo būdą, jūs taupote mūsų išlaidas užsakymų aptarnavimui, todėl su kiekvienu jūsų užsakymu mes padovanosime jums nedidelę malonią dovanėlę.Antras apmokėjimo būdas „APMOKĖSIU ATVYKĘS ATSIIMTI PREKIŲ Į PARDUOTUVĘ“

Jeigu pasirinkote šį apmokėjimo būdą, jums tereikia atsispausdinti IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITA, skiltyje SĄSKAITOS VALDYMAS (vartotojas turi būti prisijungęs prie sistemos) (žr.pav.10) įsitikinti, jog jūsų užsakymas yra PRIIMTAS  (pradinė užsakymo būklė būna EILĖJE) informacija apie jūsų užsakymo būklės pasikeitimą, taip pat nedelsiant būna išsiunčiama ir į jūsų el.paštą, nuo to laiko jūs per 48val., neskaitant savaitgalių ir švenčių dienų, turite atvykti į mūsų parduotuvę atsiskaityti ir atsiimti prekių, kitokiu atveju užsakymas bus anuliuotas. Mūsų parduotuvės kontaktus rasite skiltyje KONTAKTAI, o taip pat IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITOJE.

Pastaba

Pasirinkdami Antrą apmokėjimo būdą, jūs taupote mūsų išlaidas užsakymų aptarnavimui, todėl su kiekvienu jūsų užsakymu mes padovanosime jums nedidelę malonią dovanėlę.

PT_uzsakymas_priimtas

pav.10Trečias apmėjimo būdas naudojantis „MOKĖJIMAI.LT SISTEMA“

Tai pažangi mokėjimų sistema. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą ir pabaigę užsakymo patvirtinimą jūs iškart pateksite į mokėjimai.lt specializuotą langą (žr.pav.11), kuriame galėsite pasirinkti savo banką, prie kurio prisijungę jūs iš karto rasite užpildytą pavedimo formą su IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITOJE nurodyta suma, teliks paspausti nuorodą APMOKĖTI. Mokėjimai.lt dėka IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITĄ taip pat galite apmokėti šiais, visame pasaulyje populiariais atsiskaitymo būdais, PayPal, WebMoney ar Kreditinėmis kortelėmis.

PT11mokejimai

pav.11


Ketvirtas apmokėjimo būdas naudojantis „MOKĖJIMAI.LT SISTEMA“

Mokėjimai.lt taip pat siūlo galimybę IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITĄ (toliau IAS) apmokėti MAXIMA kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose „Lietuvos spauda“ ir „Rkiosk“ ženklais visoje Lietuvoje.

Kaip tai padaryti? Pasirinkę mokėjimai.lt apmokėjimo būdą mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pabaigę užsakymo patvirtinimą jūs iškart pateksite į mokėjimai.lt specializuotą langą, kuriame spaudžiate šiuo atveju norimą apmokėjimo būdą (žr.pav.12). Mokėjimai.lt sugeneruos MOKĖJIMO SĄSKAITĄ su barkodu, kurį atsispausdinę ir pateikę atitinkamoje vietoje (Maxima kasose, Lietuvos spaudos ar Rkiosk kioskuose) – galėsite apmokėti IAS. IAS apmokėti turite per 24val., kitokiu atveju jūsų užsakymas bus anuliuotas.

PT_12mokejimai pav.12


 

 

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 48 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 238052

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter