gorilla_banner
 
 

Prekių pristatymas


Antrame KREPŠELIO lange
bus pateikta išsami jūsų kaip Mokėtojo informacija. Šiame lange jūs turite galimybę keisti pagrindinį arba pridėti papildomą prekių PRISTATYMO ADRESĄ IR GAVĖJĄ. (žr.pav.6)

Apsisprendę dėl pristatymo adreso – spaudžiate nuorodą KITAS >>.

 PT_8krepselis_2

pav.6

 Trečias KREPŠELIO langas jus informuos apie prekių pristatymo mokestį. Jeigu jūsų užsakymo suma viršija 200Lt – pristatymas jums nieko nekainuos. Jeigu jūsų užsakymo suma yra mažesnė už 200Lt – prekių pristatymas Lietuvoje kainuos 11Lt. Gavę apmokėjimą prekes Lietuvos respublikos teritorijoje pristatome per 1-3 darbo dienas. Jeigu nuspręsite pats atvykti atsiimti prekių į mūsų parduotuvę (parduotuvės adresas nurodytas skiltyje KONTAKTAI ir IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITOJE), tada prekių pristatymas taip pat nieko nekainuos. Jeigu prekes norite atsiimti pats, tokiu atveju KREPŠELIO lange PRISTATYMO BŪDAI pasirenkate: ATVYKSIU ATSIIMTI Į PARDUOTUVĘ (žr. pav.7). Ir spaudžiate nuorodą KITAS>>.

PT_9pristatymo_budai

pav.7


SVARBU!

Prieš atvykdami atsiimti ir atsiskaityti už prekes, savo SĄSKAITOS VALDYMAS skiltyje (vartotojas turi būti prisijungęs prie sistemos) įsitikinkite, jog jūsų užsakymas yra PRIIMTAS (pradinė užsakymo būklė būna EILĖJE) (žr. pav.8).

Įsitikinę, jog Jūsų užsakymas PRIIMTAS, galite iš karto vykti į mūsų parduotuvę, žiūrėti skiltį KONTAKTAI.

Atvykti atsiimti prekių ir už jas sumokėti, turite per 48val. nuo el. laiško gavimo į jūsų el. paštą su informacija, jog užsakymas PRIIMTAS, nevertinant savaitgalių ir šventinių dienų.
 
PT_uzsakymas_priimtas

 pav.8

 

 

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 32 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 237991

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter