gorilla_banner
 
 

Sąskaitos valdymasSkiltyje INFORMACIJA APIE SĄSKAITĄ, jūs galite keisti savo registracijos informaciją.

Skiltyje INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ, galima pridėti papildomą prekių pristatymo adresą, pvz.: jūsų darbovietės adresą, o baigiant apsipirkimą laukelyje PASTABA nurodyti, pvz.: jog kurjeris prekes turi pristatyti darbo dienomis 9:00 - 16:00val. 

Skiltyje INFORMACIJA APIE UŽSAKYMUS jūs galite peržiūrėti savo užsakymus, matyti savo įsigytų prekių UŽSAKYMO BŪKLĘ, o jos būna: 

 
1. EILĖJE - tai pradinė įsigytų prekių būklė, reiškianti, jog mes gavome jūsų užsakymą, užsakymas laukia apdorojimo / paruošimo išsiuntimui ar perdavimui prekes norinčiam jas įsigyti klientui. Į jūsų el. paštą automatiškai išsiunčiama užsakymo kopija su unikaliu užsakymo numeriu. PASTABA: užsakymai apdorojami darbo dienomis 9:00-18:00val.

 
2. PRIIMTAS / LAUKIAME APMOKĖJIMO - užsakymas yra paruoštas, laukiame apmokėjimo. Ši būklė yra taikoma kuomet jūs pasirenkate apmokėjimo būdą APMOKĖSIU VĖLIAU PAVEDIMU PER SAVO BANKĄ arba per mokejimai.lt sistemą pasirinkę apmokėjimo galimybę MAXIMA kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose „Lietuvos spauda“ ir „Rkiosk“ ženklais.

  
3. PRIIMTAS / PARDUOTA - užsakymas yra paruoštas ir parduotas. Ši būklė yra taikoma, kuomet jūs pasirenkate apmokėjimo būdą per mokėjimai.lt sistemą ir apmokate nedelsiant.

 
4. PIIMTAS / LAUKIAME ATVYKSTANT - užsakymas yra paruoštas, laukiame atvykstant į mūsų parduotuvę (žr. kontaktus) apmokėti ir atsiimti savo užsakymo.

 
5. PRIIMTAS / PARDUOTA / LAUKIAME ATVYKSTANT - užsakymas yra paruoštas ir parduotas. Ši būklė yra taikoma, kuomet jūs pasirenkate apmokėjimo būdą per mokėjimai.lt sistemą ir apmokate nedelsiant, tačiau nusprendėte pats atvykti ir atsiimti prekes.


6. IŠSIŲSTA - jeigu jūs pasirinkote užsakymo pristatymo būdą PASIUNTINIŲ PAŠTAS, apmokėjote prekių užsakymą, ši būklė atsiranda prie jūsų užsakymo tuoj po to kai tik kurjeris iš mūsų paima jums skirtą siuntą.

 
7. ANULIUOTA - ši būklė atsiranda, kai:
      7.1. užsakymas anuliuojamas praėjus 24val., jeigu jūs neapmokėjote per 24val. (neskaitant savaitgalių ir švenčių dienų), pasirinkę apmokėjimo būdą: APMOKĖSIU VĖLIAU PAVEDIMU PER SAVO BANKĄ arba per mokejimai.lt sistemą pasirinkę apmokėjimo galimybę MAXIMA kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose „Lietuvos spauda“ ir „Rkiosk“ ženklais..
   7.2. užsakymas anuliuojamas praėjus 48val., jeigu jūs per 48val. (neskaitant savaitgalių ir švenčių dienų) neapmokėjote už norimas įsigyti prekes, pasirinkę apmokėjimo būdą APMOKĖSIU ATVYKĘS ATSIIMTI PREKIŲ Į PARDUOTUVĘ.

  
saskaitos_valdymas_1

 
 

Kalba | Language

LietuviųEnglish (United Kingdom)

Lankomumas

Mes turime 45 svečius svetainėje
Straipsnių Apsilankymai : 238051

Atsiskaitymo būdai

Apmikejimo budai

Kontaktai

PROTEAM.LT
e-shop: prekyba maisto papildais, sporto ir kūno priežiūros prekėmis.
TEL.: +370 675 11557
El. paštas: info@proteam.lt
Skype name: proteamLT
Žemėlapis >>>

facebook  twitter